Jdi na obsah Jdi na menu

Nativia Challenge 2018 - 1.závod Kolesa 30.3., 2.závod Humpolec 21.4., 3.závod Jánské Lázně 19.5.2018

31. 3. 2018

1.místo - ženy se psy nad 20kg (Grey, Nick)

1.závod Kolesa 30.3.2018 - je za námi první závod, který se konal na krásné písčité trati. Závodu se zúčastnilo přes 240 startujících. Organizačně zvládnutý na jedničku...startovka,výsledovka,čipy,voda v cíli, fajn parta lidí, pohodová přátelská atmosféra, dobré jídlo. Grejíkovo třetí závod, běžel moc hezky, sice po startu trochu zmatkoval, ale spokojenost. Bohužel já mu moc nepomohla, protože mě stále trápí svalové zranění .29746171_1717407888318700_1012256709_n.jpg

Výsledky

2.závod Humpolec 21.4.2018
1.místo - ženy se psy nad 20 kg (GREY)
3.místo - juniorky (NICK)

Čekala nás krásná členitá trať "nahoru,dolů". Grejík běžel poprvé v takovém vedru, a zvládl to skvěle ❤️ . Nickouš si zaběhl se Zuzkou Jílkovou a obsadili krásné 3.místo. Organizačně perfektně zvládnutý závod, zázemí, rybníky na vykoupání psů, pitná voda, toalety..pohodová atmosféra...prostě fajn závod. ...

Výsledky

3.finálový závod Jánské Lázně 19.5.2018 - výběh na Černou horu. Třetí závod jsem běžela s Nickem, protože Grejík bral antibiotika na virózu. Letos jsme tuto trať běželi poprvé a musím říct, že to byl MAZEC . Na 5km trati jsme nastoupali přes 600m.Abych při závodě šla pěšky se mě stalo jen na TDM ve Francii a po druhý tady .

Ale stálo to za to..fakt pecka :). A jet dolů se psem lanovkou to byl pro mě a Nicka taky zážitek.

I když moje běžecká příprava a zdraví letos stojí zaprd, tak se nám zadařilo a celou sérii třech závodů jsem vyhráli. .

Jinak velké poděkování všem, co se na organizaci podíleli a především Karolíně a Šimonovi Cipro za skvělou myšlenku něco takového uspořádat.

Jinak moje rodina, kamarádi, sponzoři fi.Dibaq-FITMIN, fi. MANMAT...ti všichni jsou mojí součástí a bez nich by jsme nefungovali a patří jim velký DÍK !!